Job: Szaktanácsadó

Munkatárs
Munkakör Szaktanácsadó
Salary 1000EUR
Start Date 2015-09-01
Location Internet
Job Information

Peptid alkalmazási szaktanácsadó munkatársakat toborzunk.

Munkaköri feladatok:

  • Állapotfelmérés, vérkép és biorezonanciás mérések alapján
  • Peptid kúra személyre szabott összeállítása az állapotfelmérés alapján
  • Lelki, szellemi kúra összeállítása alternatív gyógymódokkal
  • Diétás étrend összeállítása
  • Után-követés

Elvárások:

  • Számítógép, Internet, Skype alkalmazások alapismerete
  • Peptides termékek ismerete, és használata
  • Alternatív gyógymódok, és Új Germán Medicina ismerete
  • Diétás étrendek, gyógyteák ismerete
  • Biorezonancia Szkenner műszer

Ha már praktizáló természetgyógyász, akkor csak a terméktapasztalat megszerzéséhez rendeljen termékeket. A saját tapasztalat nélkülözhetetlen.

Képzés:

Az elvárások teljesítéséhez alapképzést biztosítunk minden jelentkező számára, online eszközökön és személyes konzultációkon keresztül.

  • Peptidek hatásmechanizmusa
  • Peptid terápiák összeállítása
  • Anatómia, biológiai működés
  • Új Germán Medicina, lelki működés
  • Coue, Autogén tréning, Új Tudat Technológiák, szellemi elmekontrol
  • Energiagyógyászat technikák

A képzés ingyenes azoknak, akik megvásárolják a Szaktanácsadói termékcsomagot.

Karrier:

A szaktanácsadó, vásárlói kör kialakításával, folyamatos termékforgalmat érhet el. A meggyógyult emberek is visszatérő vásárlókká válnak, mert a termékek fogyasztásával fenntartható az egészség.

A kiírt jövedelem, csak átlagos teljesítmény alapján kalkulált összeg.   Stabil ügyfélkör kiépítésével, stabil fizetést érhet el. Nincs felső határ. Komplett rendszert biztosítunk szaktanácsadó munkatársaink számára.