Job: Marketing Manager

Munkatárs
Munkakör Marketing Manager
Salary 1000EUR
Start Date 2015-09-01
Location Internet
Job Information

Az egészség regenerálásában bevált készítmények értékesítésének szervezéséhez keresünk munkatársakat.

A munkavégzéshez biztosítjuk a legmodernebb online marketing eszközöket,
személyes weboldal, blog, sales funnel, és programozható hírlevelező autoresponder technológiát.
Személyes felkészítést adunk az induláshoz.
Előrejutási lehetőség van!
Értékesítési vezetői szintre is elérhetsz, kiemelkedő havi jövedelemhez juthatsz.
Önfejlesztő tréningeket, könyveket adunk, a gyors fejlődés elősegítéséhez.

Munkaköri feladatok:

  • Alkalmazási szaktanácsadó munkatársak toborzása
  • Vevőkör toborzása online marketing eszközökkel
  • Értékesítési hálózat szervezése
  • Online hirdetési kampányok szervezése, követése

Elvárások:

  • Számítógép, Internet, Viber, Skype alkalmazások alapismerete
  • Termék-ismeret
  • Online marketing eszközök ismerete

Képzés:

Ingyenes alapképzést biztosítunk online eszközökön és személyes konzultációkon keresztül.

  • Értékesítés az alapoktól
  • Kampány tervezés
  • Hirdetésszöveg írás
  • Affiliate  Marketing
  • Sales Funnel Marketing
  • Kampányok kivitelezése

Az online marketing technikák, működtetésének gyakorlása.

Karrier:

Szaktanácsadó-, természetgyógyász-, és vásárló- kör kiépítésével, kiemelkedő jövedelmet érhet el. A meggyógyult emberek is visszatérő vásárlókká válnak, mert a termékek fogyasztásával fenntartható az egészség.

A kiírt jövedelem, csak átlagos teljesítmény alapján kalkulált összeg.   Stabil ügyfélkör kiépítésével, stabil fizetést érhet el. Nincs felső határ. Komplett rendszert biztosítunk szaktanácsadó munkatársaink számára.