Munkalehetőségek

Title Marketing Manager
Salary 1000EUR
Start Date 2015-09-01
Location Internet
Job Information

Az egészség regenerálásában bevált készítmények értékesítésének szervezéséhez keresünk munkatársakat.

A munkavégzéshez biztosítjuk a legmodernebb online marketing eszközöket,
személyes weboldal, blog, sales funnel, és programozható hírlevelező autoresponder technológiát.
Személyes felkészítést adunk az induláshoz.
Előrejutási lehetőség van!
Értékesítési vezetői szintre is elérhetsz, kiemelkedő havi jövedelemhez juthatsz.
Önfejlesztő tréningeket, könyveket adunk, a gyors fejlődés elősegítéséhez.

Munkaköri feladatok:

  • Alkalmazási szaktanácsadó munkatársak toborzása
  • Vevőkör toborzása online marketing eszközökkel
  • Értékesítési hálózat szervezése
  • Online hirdetési kampányok szervezése, követése

Elvárások:

  • Számítógép, Internet, Viber, Skype alkalmazások alapismerete
  • Termék-ismeret
  • Online marketing eszközök ismerete

Képzés:

Ingyenes alapképzést biztosítunk online eszközökön és személyes konzultációkon keresztül.

  • Értékesítés az alapoktól
  • Kampány tervezés
  • Hirdetésszöveg írás
  • Affiliate  Marketing
  • Sales Funnel Marketing
  • Kampányok kivitelezése

Az online marketing technikák, működtetésének gyakorlása.

Title Szaktanácsadó

Peptid alkalmazási szaktanácsadó munkatársakat toborzunk.

  • Állapotfelmérés, vérkép és biorezonanciás mérések alapján
  • Peptid kúra személyre szabott összeállítása az állapotfelmérés alapján
  • Lelki, szellemi kúra összeállítása alternatív gyógymódokkal
  • Diétás étrend összeállítása
  • Után-követés

Elvárások:

  • Számítógép, Internet, Skype alkalmazások alapismerete
  • Peptides termékek ismerete, és használata
  • Alternatív gyógymódok, és Új Germán Medicina ismerete
  • Diétás étrendek, gyógyteák ismerete
  • Biorezonancia Szkenner műszer

Ha már praktizáló természetgyógyász, akkor csak a terméktapasztalat megszerzéséhez rendeljen termékeket. A saját tapasztalat nélkülözhetetlen.

Képzés:

Az elvárások teljesítéséhez alapképzést biztosítunk minden jelentkező számára, online eszközökön és személyes konzultációkon keresztül.

  • Peptidek hatásmechanizmusa
  • Peptid terápiák összeállítása
  • Anatómia, biológiai működés
  • Új Germán Medicina, lelki működés
  • Új Tudat Technológia, szellemi működés
  • Energiagyógyászat trchnikák

A képzés ingyenes azoknak, akik megvásárolják a Szaktanácsadói termékcsomagot.

Karrier:

A peptid Szaktanácsadó, egy vásárlói kör kialakításával, folyamatos termékforgalmat érhet el. A meggyógyult emberek is visszatérő vásárlókká válnak, mert a termékek fogyasztásával fenntartható az egészség.

Az NPCRIZ központi számítógép rendszere kalkulálja a havi termékforgalom alapján a juttatások összegét. A kiírt jövedelem, csak átlagos teljesítmény alapján kalkulált összeg.   Stabil hálózat kiépítésével, stabil fizetést érhet el. Nincs felső határ. Kiemelkedő teljesítményeket a cég extra bónuszokkal díjazza.